Cartell 35è Aplec

Us animem a descarregar, imprimir i distribuir el cartell de l'actual Aplec per fer-ne la màxima publicitat.

Portades d'aplecs anteriors

Podeu descarregar les portades d'aplecs anteriors a la pàgina de DESCÀRREGUES.

També podeu visualitzar-les polsant sobre les icones corresponents a l'apartat següent.

Llista d'aplecs

Portada Edició Dates Any Localitat Comarca Entitat organitzadora
I 15 de maig 1977 Tossal dels Tres Reis, Fredes el Baix Maestrat Secció Excursionista Centre de Lectura de Reus
II 29 d'abril a l'1 de maig 1978 Fort de Bèrnia, Benissa la Marina Alta Centre Excursionista la Vila Joiosa
III 12 al 14 d'octubre 1979 Santuari de Lluc, Escorca Mallorca Unió Excursionista de les Illes
IV 1 i 2 de novembre 1980 Mentet el Conflent Grup Pirinenc Excursionista Nord-Català
V 11 al 13 de setembre 1981 Montsec de Rúbies, Vilanova de Meià la Noguera Agrupació Excursionista de l'Urgell. Tàrrega
VI 8 i 9 d'octubre 1982 Ansalonga, Parròquia d'Ordino Andorra Club Pirinenc Andorrà
VII 29 al 31 d'octubre i 1 de novembre 1983 les Planes del Montgó, Xàbia la Marina Alta Centre Excursionista Pedreguer
VIII 12 al 14 d'octubre 1984 Binifaldó, Escorca Mallorca Federació Balear de Muntanyisme
IX 1 i 3 de novembre 1985 Vallestàvia el Conflent Grup Pirinenc Excursionista Nord-Català
X 31 d'octubre 1 i 2 de novembre 1986 Ermita de la Santíssima Trinitat, l'Espluga de Francolí la Conca de Barberà Secció Excursionista Centre de Lectura de Reus
XI 9 al 12 d'octubre 1987 Font de Mariola, Cocentaina la Vall d'Albaida Centre Excursionista d'Ontinyent
XII 29 al 31 d'octubre i 1 de novembre 1988 Cala Murta, Pollença Mallorca Grup Excursionista de Mallorca
XIII 12 al 15 d'octubre 1989 Fontmartina, Fogars de Montclús el Vallès Oriental Agrupació Excursionista de Granollers
XIV 1 al 4 de novembre 1990 Escaró el Conflent Grup Pirinenc Excursionista Nord-Català
XV 1 al 3 de novembre 1991 el Preventori, Alcoi l'Alcoià Centre Excursionista d'Alcoi
XVI 9 al 12 d'octubre 1992 la Victòria, Alcúdia Mallorca Secció de Muntanya del Club Pollença i Grup Excursionista de Mallorca
XVII 30 i 31 d'octubre i 1 de novembre 1993 Agramunt l'Urgell Ajuntament d'Agramunt i A. E. Urgell. Tàrrega
XVIII 29 al 31 d'octubre 1994 Cocentaina el Comtat Centre Excursionista Contestà
XVIII 12 al 15 d'octubre 1995 Prats de Molló i la Presta el Vallespir Grup Pirinenc Excursionista Nord-Català
XIX 1 al 3 de novembre 1996 Esporles Mallorca Grup Excursionista d'Esporles
XX 6 al 8 de desembre 1997 Arnes Terra Alta Foment Excursionista de Barcelona
XXII 9 al 12 d'octubre 1998 Vilafranca els Ports Centre Excursionista de Castelló
XXIII 30 i 31 d'octubre i 1 de novembre 1999 Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Club Muntanyenc Sant Cugat
XXIV 12 al 15 d'octubre 2000 la Tor de Querol Alta Cerdanya Grup Pirinenc Excursionista Nord Català
XXV 12 al 14 d'octubre 2001 Prades Baix Camp Secció Excursionista Centre de Lectura de Reus
XXVI 1 al 3 de novembre 2002 Ermita de Betlem, Artà Mallorca Grup Excursionista de Mallorca
XXVII 5 al 8 de desembre 2003 la Vall d’Alcalà, Alcalà de la Jovada la Marina Alta Centre Excursionista Pedreguer
XXVIII 29 al 31 d'octubre i 1 de novembre 2004 Sant Pau de Segúries el Ripollès Centre Excursionista de Catalunya
XXIX 28 al 31 d'octubre i 1 de novembre 2005 Ontinyent la Vall d’Albaida Centre Excursionista d'Ontinyent
XXX 12 al 15 d'octubre 2006 Pollença Mallorca Secció de Muntanya del Club Pollença
XXXI 1 al 4 de novembre 2007 Prats de Molló el Vallespir Grup Excursionista Delit Tenim
XXXII 5 al 8 de desembre 2008 Monistrol de Montserrat Bages Club Muntanyenc Mollet
XXXIII 4 al 8 de desembre 2009 Simat de la Valldigna i Benifairó de la Valldigna la Safor GM Viarany, GM Valldigna i GEM Benifairó
XXXIV 29 al 31 d'octubre i 1 de novembre 2010 Port de Sóller, Sóller Mallorca Grup Excursionista de Mallorca, Club de Muntanya i Escalada de Sóller, altres...
  XXXV 29 al 31 d'octubre i 1 de novembre 2011 l'Alguer Sardenya Centre Excursionista de l´Alguer